Hizmet Kalitemiz

Esneklik Dilediğiniz zamanda, dilediğiniz yerde

Konforlu yatak-oturma dizaynı ile dilerseniz istirahat ederek, çalışma ofisi imkanlarında işinize ara vermeden ya da aile ortamında eğlenceli teknolojik imkanlarla, uzun uçuşlara ya da kısa mesafelere hızlı ve emniyetle.

Hizmet Kalitemiz(full-kutu-2)

Size Özel

Havalimanlarında uzun check-in işlemlerini, kalabalık ortamların yarattığı sağlık tehlikesini unutun. Havalimanlarında size özel alanlardan uçağa hızlı transfer ile baştan sona sadece size özel uçuş, öncesi ve sonrası ayrıcalıklarla güvenli ve konforlu seyahat deneyimi siz bekliyor. Hızlı internet erişimi ile dünyadan bağınızı koparmadan, iş ya da eğlencenize ara vermeden

Güv

Uçuş Güvenliği

Tüm ulusal ve uluslararası havacılık kurallarına (ICAO, EASA, FAA ve SHGM) koşulsuz uyan A&S Air , uçuş emniyetini en üst seviyede tutarak, konfor ve güveni bir arada sunmaktadır. Modern donanıma sahip hava araçları, tecrübeli uçuş ve yer ekibi ile sektörün öncü şirketleri arasında yer almaktadır. Personelini şirketin en önemli kaynağı olarak gören A&S Air, kendi alanında uzman kadrosu ile 7/24 dinamik hizmet sunmaktadır.

size 2

Sizlere Nasıl
Yardımcı Olabiliriz?

İLETİŞİME GEÇİN